Aktualności

Aktualności:

  • II miejsce na Targach LAS i MY

Targi Las i My już za nami. Firma POZLIFT zajęła drugie miejsce w konkursie HIT TARGÓW LEŚNYCH. Targi były doskonałą sposobnością by zapoznać użytkowników maszyn leśnych z województwa podlaskiego i okolic z ofertą produktową POZLIFT. Dwie przyczepy w wersji 10 tonowej zostały zamówione na stoisku targowym. Tym razem klienci wybrali opcje z pompą tłoczkową i poszerzanymy łapami stabilizującymi do pracy na grząskim terenie Dziękujemy i do zobaczenia za rok w Szepietowie!

         

  • Targi LAS i MY

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach "Las i My" w dniach 8-9 października 2016 roku,  które odbędą się w Podlaskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Szepietowie. W trakcie trwania targów dla zainteresowanych zakupem przyczepy leśnej POZLIFT specjalna oferta. Do zobaczenia!

 

              

 

  • Targi EKO LAS

W dniach 1-3 września 2016 roku firma POZLIFT zaprezentowała swoje produkty na targach EKO-LAS w Janowie Lubelskim. Nasze stoisko cieszyło się  bardzo dużym zainteresowaniem  zwiedzających. Z przyjemnością  przekazaliśmy odwiedzającym  kluczowe informacje na temat naszych produktów i ich parametrów technicznych. Już pierwszego dnia  targów produkty z ekspozycji naszego stoiska znalazły swoich nabywców. Spotkania, które odbyły się na stoisku owocują kolejnymi zapytaniami ofertowymi i zamówieniami. Serdecznie dziękujemy wszystkim zwiedzającym którzy odwiedzili POZLIFT w Janowie Lubelskim.

 

 

 

 

 

  • Zaproszenie na Targi EKO LAS

W dniach 1-3 września 2016 roku w Janowie Lubelskim odbędą się targi EKO LAS.
POZLIFT zaprasza na stoisko nr 44.

  • Pozlift na Konferencji dla przedsiębiorców leśnych

W dniu 25 czerwca 2016 roku na terenie wokół Dworu Myśliwskiego w Ustroniu k. Kępna odbyła się konferencja dla przedsiębiorców leśnych.Organizatorem wydarzenia była Gazeta Leśna. Pomimo upalnej pogody i popołudniowego meczu Polska – Szwajcaria frekwencja odwiedzających dopisała, przybyło ponad kilkaset osób z całej Polski. Firma POZLIFT zaprezentowała przyczepę kłonicową PK200 M10E
o nośności 10 ton oraz rodzinę chwytaków CZ w rozmiarach od 0,20m2 do 0,35m2. Zwiedzający nasze stoisko mieli także okazję obejrzeć kolumnę obrotu w stanie produkcyjnym po spawaniu, pokazującym jakość wykonywanych złączy spawanych dla tego typu odpowiedzialnych konstrukcji.  Prezentowany na stoisku sprzęt marki POZLIFT cieszył się dużym zainteresowaniem zwiedzających.
W trakcie konferencji firma POZLIFT  otrzymała  wyróżnianie od organizatora konferencji   za propagowanie nowoczesnych, ekologicznych i bezpiecznych metod pracy w lesie.